Casa Com 4 Suites E Piscina Privativa Em Milagres
| Dostęp do Internetu Dostęp do Internetu - bezpłatny | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen zewnętrzny |
| Fitness/Siłownia Centrum fitness | Zakaz palenia Hotel dla niepalących | Hotel przyjazny dzieciom Plac zabaw dla dzieci |
Casa Com 4 Suites E Piscina Privativa Em Milagres São Miguel dos Milagres oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Praia do Riacho w 3 km.
W ciągu około 10 min jazdy samochodem od willi w São Miguel dos Milagresie znajduje się Praia do Toque, a Praia de Sao Miguel dos Milagres jest w odległości 20-minutowego spaceru.
W willi znajduje się łazienka ze zmywarką.
Casa Com 4 Suites E Piscina Privativa Em Milagres posiada również wspólną kuchnię z lodówką i piekarnikiem, dzięki czemu można łatwo przygotować ulubione potrawy. Obiekt w São Miguel dos Milagresie jest położony o rzut kamieniem od restauracji Kiosque z daniami kuchni brazylijskiej.
- Lokalne atrakcje
- Igreja Labaredas Eternas2,8 km
- Porto da Rua2,4 km
- Praia do Riacho3,3 km
- SUP dos Milagres3,3 km
- Igrejinha1,7 km
- Mirante Hacker1,4 km
- Plaża Porto da Rua2,7 km
- Plaża São Miguel dos Milagres1,3 km
- Lotniska
- Lotnisko Zumbi Dos Palmares98 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Hotel dla niepalących
- Dostęp do Internetu - bezpłatny
- Recepcja czynna 24h na dobę
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Sprzęt do barbeque
- Centrum fitness
Do dyspozycji gości w pokoju
- Plac zabaw dla dzieci
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Casa Com 4 Suites E Piscina Privativa Em Milagres posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Casa Com 4 Suites E Piscina Privativa Em Milagres oferuje Wi-Fi. - ❓
Jakie usługi oferuje swoim gościom Casa Com 4 Suites E Piscina Privativa Em Milagres?
Casa Com 4 Suites E Piscina Privativa Em Milagres oferuje takie usługi jak całodobowa recepcja. - ❓
Czy Casa Com 4 Suites E Piscina Privativa Em Milagres akceptuje zwierzęta?
Casa Com 4 Suites E Piscina Privativa Em Milagres nie jest przyjazna zwierzętom.